Hospodyňka po ruce

Hospodyňka po ruce se pravidelně postará o veškeré úklidové práce ve vaší domácnosti. Má letité zkušenosti ve službách o domácnost, je organizačně schopná, technicky zdatná a je připravena pohotově reagovat na vaše požadavky.

Práci většinou vykonává několik dní v týdnu. Jako pravidelný zákazník nebo zákaznice, budete mít jednu stálou hospodyňku, která vám bude nejvíce vyhovovat. Ve výjimečném případě pro vás zabezpečíme náhradu.

Na všechny hospodyňky z úklidové firmy FlyClean se můžete stoprocentně spolehnout. Jsou prověřené, mají čistý výpis z rejstříku trestů a jsou pravidelně školené. Nejen dokonalá čistota a pořádek ale také diskrétnost jsou pro naše hospodyňky na prvním místě.

Chci poslat nezávaznou objednávku
Vaše hospodyňka po ruce se postará o

Chcete se věnovat něčemu příjemnějšímu, než je úklid a domácí práce? Objednejte si šikovnou hospodyňku, která se o vše postará. Stačí vyplnit své požadavky do našeho nezávazného formuláře nebo nám zanechat své telefonní číslo a my se vám co nejrychleji ozveme. Vše společně probereme a dojednáme veškeré podrobnosti k vaší nejvyšší spokojenosti.

Ceník

SlužbaCena
Práce 1 hospodyňky260 Kč / hodina
Cena zahrnuje práci pracovníka a pojištění za škodu.
Jsme plátci DPH.
Prace trvá minimálně 3 hodiny.
Doprava po Praze zdarma.