Úklid firem, to je náš byznys!

Vaše firemní prostory uklidíme profesionálně, spolehlivě a rychle. Objednejte si naše služby ještě dnes!


Chci poslat nezávaznou objednávku

Dostupnost PRAHA
775 321 680

Pořádek musí být! A to hlavně v podnikání. Čisté firemní a kancelářské prostory jsou vizitkou vašeho byznysu. Postaráme se o uklizené, inspirativní a reprezentativní prostředí, ve kterém se bude vám i vašemu týmu skvěle pracovat a které vás před vašimi klienty ukáže v tom nejlepším světle.

Uklidit ve vaší firmě můžeme jednorázově nebo pravidelně, a to v intervalech a denní době, kterou si sami zvolíte. Stačí nám poslat nezávaznou objednávku a my vám vyhotovíme cenovou kalkulaci a úklidový plán přesně podle vašich přání.

Zajistíme pravidelný nebo jednorázový úklid firem, kanceláří, skladů, průmyslových provozoven, komerčních prostor, obchodů, ordinací, salonů, ateliérů, showroomů a podobně.

Za odvedenou práci neseme plnou odpovědnost.

Ceník

Cena je závislá na stupni znečištění, velikosti objektu, použitých prostředků a metodě úklidu. Pro každou zakázku vypracujeme nezávazný cenový návrh.

Ukázka: úklid podlahy při ručním mytí mopem 10 Kč/m2, při ručním zametání 6 Kč/m2, vysávání koberců 8 Kč/m2.

Od dokonale uklizené firmy vás dělí už jen krůček. Vyplňte své požadavky do našeho nezávazného formuláře nebo nám zavolejte. Vše společně probereme a dojednáme veškeré podrobnosti.

Podívejte se, na co všechno se pozorným okem zaměříme

Postaráme se o:

  • oprášení všech místností a nábytku;
  • vynesení a třídění odpadu;
  • úklid kuchyně, dle domluvy umytí nádobí;
  • úklid sociálního zařízení;
  • vysání a vytření podlah a chodeb.